Аватар 3: Вогонь і Попіл

Аватар 3: Вогонь і Попіл

Avatar: Fire and Ash
7.5
13+
  • Дивлюсь
  • Переглянуте
  • Дивитимусь
  • Кинув
  • Улюблене

Пандора тепер розкривається з темного боку - на її неосяжних просторах живе ще одне таємниче плем’я наві. Це племя, загартоване попелом і вогнем. Вони проживають поблизу вулкана, через те значно сильніші, витриваліші і жорстокіші. На відміну від родини Джейка Саллі, вони розуміють ідею збереження природи по-своєму. Для них важливо підкорити, а не зберегти. Джейк Саллі і Нейтірі пережили особисту трагічну втрату. Проте тепер їм доведеться рятувати Пандору від таємничих і ворожих наві. З усіх боків на них чатує небезпека - боротьба з чужинцями та зі світом людей.

Крім того, люди намагаються досягти розколу між представниками племен - це їм вигідно, адже так можна повернути війну в потрібне русло. Вогонь у фільмі символізує руйнування як суспільне, так і особистісне. Через це головні герої стикаються з викликами і трансформуються. Попіл стає символом наслідків дій і виборів кожного з героїв, після чого буде або кінець всього, або відродження і відновлення. Персонажі стикаються з боротьбою - і внутрішньою, і міжплеменною. Чи вдасться зберегти Пандору у вогні війни - дивіться у фільмі.

Друзі, реєструйтесь на сайті, щоб мати можливість користуватися додатковими функціями та бачити менше реклами!

Дивитися Аватар 3: Вогонь і Попіл (2025) українською мовою онлайн безкоштовно

+4300 6658
Зареєструйся та дивись фільм без реклами! Мінімальна кількість реклами для зареєстрованих користувачів.
Відгуки (92)
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Гість Сашко
Гість Сашко Новачок 14 червня 2026 11:21
ДЕЦЕЛ НОРМАЛЬНО ЗІГРАВ ЛЮДИНУ. ЯКІСТЬ РЕНДЕРУ ГІРШЕ ОДНОІМЕННОЇ ГРИ.
suriken
suriken Новачок 1 червня 2026 20:01
хотілось би відгук, що кіно зачепило. але wakanda forever і настільки ніякий сюжет, що не зрозуміло нахіба той бюджет витратили.
mZ666X
mZ666X Новачок 19 травня 2026 11:53
Avatar 3 мне не понравился, ожидал намного большего...
Гість Ілля
Гість Ілля Новачок 12 травня 2026 17:32
серія 3. [s]мда ми три години спостерігали як виграє ксенос над людиною, а запроданець ради піхви і ніг вбиває своїх. як людство із можливістю орбітального бомбардування програло? шо за дауни там у військах? люди - агресивний інвазивний всеїдний хижак. сама ідея фільму... блін ну ок перший раз проканало. ну другий. но третій раз орбітальне бомбардування поки всі сплять залишок у резервацію хто не хоче під ніж. - оце виглядає як наукова фантастика. а то шо я побачив якась казочка. фентезя. для дітей років 5. но гарна[/s]
сява
сява Новачок 5 травня 2026 13:04
3 години війни ...фантастика тут в чому? що індіанці тут сині а не червоні?? Чи що зло програло?